• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

AK PARTİ’NİN AK GENÇLİK’İ

Vedat GÜL

Vedat GÜL

E-Posta : twitter.com/VedatGul01

 Türkiye, barış ve değişimin idealleri içinde barındıran bir anlayışla idare ediliyor. Değişim ve demokrasinin lokomotifi gençler olmalıdır.

Ülkemizin gençleri idealleriyle tüm dünyaya örnek olmalı ve yarınların felsefesini geliştirerek kendi dönemlerinde daha dinamik Türkiye inşa etmelilerdir. Türkiye bir gün gençlere emanet edilecek. O günler yakındır. Gençler ülke meseleleriyle yakından ilgilenmeliler.

Türkiye gençliği artık geçmiş nesillerin takılıp kaldığı, heyecanını yitirdiği döneme bir daha dönmeyecektir. Bu ülkenin, bu aziz toprakların daha da ileri gidebilmesi için en büyük hakikat sabırdır. Gençlerimiz büyük bir hayat, kocaman bir ülke, şeffaf toplum için çalıştıklarında kazanan Türkiye olacaktır.

Geçmiş dönemlerin gençleri büyük olaylarla yüzleşti, sayısız yanlışlarla sınandılar. Hala o dönemde yaşanan yanlışların faturasını ödüyoruz.

Geçmişte ilime ve bilgiye ulaşmak şimdiki kadar kolay değildi. Bu zorluğu bilenler gençlerimizin sloganlar yazdılar. Gençliği kendi şablonlarına sığdırdılar. Bunun neticesinde kamplaşmalar ve kutuplaşmalar oldu. Bugünde yavaş yavaş kurcalamaya gayret edenler var. Bizim gençlerimiz dik durmalı ama dikleşmemeli. Türkiye’nin bugününü ve yarını konuşmak Türkiye’nin gençlerini konuşmaktan geçer. Gençliğin meselelerini ertelemekten başka büyük bir yanlış olamaz.

Zamanımızın gençleri kendinden önceki nesillere göre daha avantajlı bir konuma sahiplerdir. Günümüzün gençleri geleceğe bakarken ne kadar büyük bir milletin ne kadar büyük medeniyetin mensubu olduklarının farkındalar. Ülke içindeki provakasyonların, kutuplaşmaların ve ideolojik kavganın tarafı olmaktan kaçınmalılardır. Büyük medeniyetin onurlu davasını hisseden gençler eskisinden daha çok yüreklerini aşkla, samimiyetle ve heyecanla doldurmalılardır.

Gençlik yüreğin dolup taşmasıdır.

Gençlik aşktır.

Gençlik akıldır,

Gençlik geleceğe bakmak ve geçmişi sorgulamaktır.

Bu tanımlara uygun Türk siyaset tarihine damgasını vuracak, 2071 Hedeflerine emin adımlarla yürüyecek bir gençlik var. Bu gençlik AK Parti’nin AK Gençliğidir.

AK Parti Gençliği şiddetten yana olmayan, düşünen, üreten, fikrine güvenen, inançlı, çok okuyan, teknolojiyi iyi kullanan, ahlaklı ve dürüst olmaktan asla vazgeçmeyen bir gençliktir. AK Gençliğin en büyük avantajı “Muhafazakar Demokrat” kimliğine sahip olmasıdır.

AK Partili Gençler Türkiye’de ki gençlere örnek olacaktır. AK Gençlik sokaklarda kavga gürültü içerisinde sorunlarını çözmeye çalışan değil, ellerinde satırlarla birbiri üzerine giderek, onlara ideallerini veya ideolojilerini kabul ettirme gayreti içerisinde olan anlayışlarla değil, biz tamamı ile fikre fikir ile aynı masa etrafında oturarak bu milletimizin evlatları olarak ülke meselelerini konuşan anlayışıyla yoluna devam ediyor. Şu da unutulmamalıdır ki “Fetihler Fatihlerle yapılır, günümüzün Fatihleri ise AK Parti’nin AK Gençleridir.”

AK Gençlik, Türkiye’nin istikballerini inşa edecek ilham kaynaklarıdır.


AK Gençlik, Türkiye’nin hedeflerini belirleyecek gaye ve hayalleridir.


AK Gençlik, Türkiye’nin dertlerinin dermanı, gönüllerin ve dillerin fermanıdır.

 

Türkiye AK Gençlik ile gidecek daha çok yolu var..

 

Twitter : @VedatGul01


UYARI: Sitemizde yayınlanan yazarlara ait yazılar, yazarların görüşüdür ve yazarları sorumludur. MB Multi Medya Haber Hizmetleri sorumlu değildir. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir ve MB Multi Medya Haber hizmetleri sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

 

İzlenme: 967 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ