• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Belediye Sana Şikayet Var

Şikayet Var

Şikayet Var

E-Posta :

İstediğiniz konuda şikayetlerinizi yazın, biz de yayınlayalım. Gerektiğinde yetkililere iletelim. Bu bölüm tamamen bağımsız olarak oluşturuldu. 
İstediğiniz konuda şikayetinizi yazabilirsiniz. 
Bunun için yapmanız gereken şikayetinizi yorum olarak göndermeniz. 
Bu sayfada bulunan 'Yorum Ekle" bölümüne girerek şikayetinizi yazmanız yeterli olacaktır
Ancak,
Web sitemiz, şikayet ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.
Gönderdiğiniz şikayetler kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır görüşlerinizi http://www.buyukadana.com/iletisim.html adresi tıklayarak Şikayetim Var yazarak bize gönderebilirsiniz.. Şimdi Başlıyoruz
Adana Büyükşehir Belediyesi Yol Çalışmaları!

Seyhan Belediyemiz belli başlı semtlere hizmet vermekte ve kaldırım taşları kavşak yenileme çalışmalarında eminim Türkiye birincisidir. Çıkmaz sokaklar ve bazı mahallelerimizin durumu ise içler acısı ben Namık Kemal mahallesi sakini olarak göstermelik yamalı asfalt çalışmalarından ve bir türlü bitmeyen çukurlardan bıkmış durumdayım. 

Belediyemiz yama yaparken diğer bir ekip kısa zamanda yapılan yeri tekrardan çukur haline getiriyor seçim zamanı oy isterken durumlar farklı olup seçildikten sonra unutulanlardan oluyoruz nedense!

Emre Arı

Adana Büyükşehir Belediyesi Ağaçlar Sökülüyor!

Büyükşehir belediyesinin daima yeşil kalan turunç ağaçlarını neden hangi amaçla söktüğünü ve koskoca ağaçları ne yaptıklarını merak ediyorum. Kahveci bulvarı ve Baraj yolunun kesiştiği yerde turunç ağaçları neredeyse katledilmiştir. Yerlerine ne olduğu belli olmayan, Adana'nın sıcak iklimine uymayan fideler diktiler. Zaten çoğuda kurudu. 

Neden onların yerine yine turunç ağaçları tercih edilmedi. Mavi Bulvar'da Turunçlara bakım yapacağız diye kimbilir ne yapıldı. Yoksa ağaçlar sökülüp bir yerlere mi satıldı? Kayseriye gezmeye gittiğimde belediyenin "bu bulvarından sökülen ağaçlar . . . güzergahındaki şu bulvarına dikilmiştir vs. " yazısı gerçekten çok etkiledi.

Nermin Gögüsgeren

Adana Büyükşehir Belediyesi Yollar Çok Kötü!

Yaklaşık beş senedir Adana da yaşıyorum daha doğru düzgün hiçbir yol hizmeti göremedik yollar patates tarlası gibi başka illerden gelen bütün arkadaşlarım böyle yol mu olur deyip duruyorlar sağ olsun başkan vekilimiz kavşak düzenlemeleri yaptı ama üzerinde doğru düzgün gidecek yolumuz yok bu konuyla da ilgilenirlerse çok daha güzel olacak...


İbrahim Dağ
 

İzlenme: 1445 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • asfalt çalışması

    Misafir: Ben Adana'nın Tarihi yerlerinde biri olan tepebağ da ikamet etmekteyim ve şikayetin yolların asfaltı hakkında bizim mahallenin bir önceki mahalle kilitli parke döşendi bir sonraki mahallede asfalt çalışması yapıldı ve şeyhoğlu cami önündeki yani bizim mahallede asfalt yapılmadı acaba neyden kaynaklanıyor iki mahalle bakım yapılıyor bizim mahalleye yapılmıyor neden asfalt yapılan mahallede yani evinin orası gayet güzel asfalt çalışması yapıldı artı öğrenci var kaynaklanıyor bizim evimizin yurt yok merak ediyorum yaptığı gerçekten ayıp çünkü on ve arka mahalleler yapılıyor ortadaki mahalle yapılmıyor neden bir de yapılıyor gene bizim mahalle ortada kalıyor gene bir şey yök sizce adaletli ben bir olarak oyumu vermiştim ama seçimlerde oy isterler mahalleli olarak bizden bundan sonra oy çıkmaz başkanım s 26 Ağustos 2016 12:18

  • iş isteği

    Misafir: SAYIN BAŞKANIM BENİM BİR İŞİM VE GELİRİM YOK BELEDİYE BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTESEMDE OLMADI NEDENİ REFARANSIMIN OLMAMASI BENİM 2 ÇOCUĞUM VAR BİRİNİN ADI HİLAL DİĞERİ ÜLKÜ BUNDAN İYİ REFARASMI OLUR TAKDİRİ SİZ BÜYÜĞÜMÜZE BIRAKIYORUM SAYGILARIMLA 08 Eylül 2016 17:59

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ