• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

ATDSK sporcuları madalyaları topladı

atdsk-sporculari-madalyalari-topladi-

Mersin’deki turnuvalardan Adana’ya 16 madalya ile döndüler
23 Mart 2016 Çarşamba 21:20

 Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü (ATDSK) sporcuları tutulmuyor. Geçen ay yapılan turnuvalardan 5 madalya ile dönen ATDSK sporcuları, Mersin’de yapılan turnuvalarda bu kez Adana’ya 16 madalya kazandırdılar.

Türkiye Tenis Federasyonu’nun 10 Yaş, 12 Yaş, 14 Yaş ve Büyükler Hafta Sonu Turnuvaları Mersin’de yapıldı. Turnuvalar, Mersin Tenis Kompleksi ile Mersin Tenis, Yelken ve Yüzme Kulübü’nde gerçekleşti. Başantrenör Cemal Karasu’nun bizzat takip ettiği turnuvalarda ATDSK sporcuları üstün performans gösterdiler. 4 gün süren turnuva sonunda Büyükler erkeklerde 2’nci grupta Sarp Özgür birinci, Ali Kaan Kandırmaz ikinci, 3’üncü grupta Ege Sakar birinci,  14 Yaş Hafta Sonu Turnuvası’nda 1’inci grupta Furkan Keriöz, 4’üncü grupta Arda Alacadağlı, 12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası’nda 1’inci grupta Namık Emre Gürmeriç, 2’nci grupta Arda Eker ikinci oldular. 10 Yaş Hafta Sonu Turnuvası’nda 1’inci grupta Utku Kerem Biberli birinci, Efe Yiyenoğlu ikinci, 3’üncü grupta Yağız Ünal birinci, Yiğit Ünal ikinci, 4’üncü grupta Yahya Kaan Coşkun birincilik elde ettiler. Bayanlarda ise Büyükler Hafta Sonu Turnuvası’nda 2’nci grupta Tuana Kayhan, 12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası’nda 1’inci grupta Defne Urşan ve 10 Yaş Hafta Sonu Yeşil Top Turnuvası’nda ise Okyanus Akaydın ve Ekin Tuncel gruplarında birinci oldular. Arda Uygungül, Kerem Çürük, Kezban Damla Altın, Halil Arman Andırın ve Efe Deniz Yıldırım da turnuvayı 3’üncü olarak tamamlayan sporcular oldular.

ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin ve Performans Tenis Kaptanı Serkan Şenlik, Mersin’den 8 birincilik, 8 ikincilik madalyası ile dönen sporcularını kutladılar. ATDSK’da yapılan törende Başkan Keskin, kaptan Şenlik, Veteran Tenis Kaptanı Selçuk Şerifoğlu, Başantrenör Cemal Karasu, sporcularını çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdiler. ATDSK sporcularının başarılarıyla adından söz ettirmeyi sürdüreceğini belirten Kulüp Başkanı Ali Refah Keskin, “Mersin’deki turnuva sağanak yağmurun etkisiyle maçların geç saatlerde bittiği, hava şartlarının kötü olduğu, düşük hava sıcaklığı gibi olumsuzluklarla yapıldı. Bu olumsuz şartlara rağmen turnuvada final oynayarak 8 birincilik, 7 ikincilik madalyası alan ve Adana’mıza 16 madalya kazandıran sporcularımızı kutluyorum” dedi.  


Haber okunma sayısı: 5200

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ