• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Varol; “Temayüller Bizim Bayramımızdır”

varol-temayuller-bizim-bayramimizdir

24 Haziran 2018 seçimlerinde Adana’yı temsil etmek isteyen AK Partili milletvekili aday adaylarının temayül yoklaması yapıldı. Yüreğir Serinevler Spor Salonunda yapılan ve adeta bir bayram havasında geçen temayül yoklamasında aday adayları kendilerini anlatmak için çalıştılar. 149 milletvekili aday adayı, çeşitli ikramlar ve broşürlerle temayüle gelenleri karşıladı.
07 Mayıs 2018 Pazartesi 21:45

 Temayülde en fazla ilgiyi Aday Adaylarından kuşkusuz, Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Av. Alaaddin Varol’du. Varol’u adeta bağrına basan teşkilat mensupları, “Adana’mızın yetiştirdiği en büyük değerlerden Alaaddin Varol’u mecliste görmek istiyoruz”diyerek duygularını beyan ettiler.

Bir festival havasında gerçekleşen temayülde görüşlerini aktaran AK Parti Adana Milletvekili A.Adayı Alaaddin Varol, şunları kaydetti.


“Temayülümüz Adana’mıza ve ülkemize hayırlara vesile olsun. Bilindiği gibi temayüller biz siyasetçilerin düğünüdür, bayramıdır. İnşallah buradan en hayırlı sonuçlar çıkacak ve Yeni Türkiye’nin büyümesine katkı koyacak kardeşlerimiz listeye gireceklerdir. Ben bu şehirde doğmuş büyümüş bir kardeşiniz olarak önce Adana’mıza sonra da güzel ülkemize hizmet için yola çıktım. Bize hangi görev verilirse verilsin, sizinle olmaya, davamıza omuz vermeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki, 24 Haziran seçimlerinde Adana’da yakılacak iktidar ateşi tüm yurdu saracak, bir kez daha seçimden zaferle ayrılan AK Parti’miz olacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkan olacak, çağ kapatıp çağ açmış bir milletin devamı olarak, yeni bir milat başlatacaktır.Bu duygu ve düşüncelerle temayülde şahsıma gösterilen ilgi ve alakadan dolayı herkese yürekten şükranlarımı sunuyorum. Yolumuz Hak yolu, menzilimiz zafer olsun inşallah.”


Haber okunma sayısı: 536

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ