• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

SİYASET

Gazeteci-Yazar Uğur Dündar Ceyhan'a Geliyor

gazeteci-yazar-ugur-dundar-ceyhana-geliyor- Usta Gazeteci-Yazar Uğur Dündar, Ceyhan'da belediyenin düzenlediği etkinlik kapsamında Ceyhan'a gelecek.

Adana Valisi Coş'tan Patriot Değerlendirmesi

adana-valisi-costan-patriot-degerlendirmesi- ADANA Valisi Hüseyin Avni Coş, Suriye'den gelebilecek olası saldırılara karşı Türkiye'nin NATO'dan istediği ve Adana'ya da konuşlandırılacağı açıklana...

Şehit Yakınları Öcalan'la Görüşün Dedi

sehit-yakinlari-ocalanla-gorusun-dedi Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Ersin Güluçar, terör örgütü PKK'ya silah bıraktırmaya yönelik ömür boyu hapis cezasına mahkum olan ve İmralı Cezaevi'nde

AK Parti Kozan İlçe Teşkilatı'ndan Köy Gezileri

ak-parti-kozan-ilce-teskilatindan-koy-gezileri- AK Parti Kozan İlçe Teşkilatı'nın köy gezilerini sürdürdüğü bildirildi.

Chp'li Çetin'den Sendikacılara Ziyaret

chpli-cetinden-sendikacilara-ziyaret- Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına CHP'den aday adayı olan Soner Çetin, "Adana'da yeni bir sayfa açmak istiyoruz" dedi.

Adana Valiliği'nde Açıklama

adana-valiliginde-aciklama Adana Valiliği, bir velinin başörtülü olmadığı gerekçesiyle toplantıdan çıkarıldığı yolundaki haberin gerçek dışı olduğunu bildirdi.

Ceyhan'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 91. Yıl Dönümü

ceyhanin-dusman-isgalinden-kurtulusunun-91-yil-donumu AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Ceyhan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 91.yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Vekili Aldırmaz'a Ziyaret

baskan-vekili-aldirmaza-ziyaret Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Öğrenci Konseyi'nin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret ettiği bildirildi.

Erbakan’dan AK Parti'ye rest

erbakandan-ak-partiye-rest- Saadet Partisi Genel Başkanı Başdanışmanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Fatih Erbakan, Saadet Partisi Sürmene İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği programa katıldı.

Vali Coş'tan Yeni Yıl Mesajı

vali-costan-yeni-yil-mesaji- Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, yeni yıl mesajı yayınladı. Coş, mesajında şunlara yer verdi;

Meclis Üyeleri Disiplin Kuruluna Sevk Edildi

meclis-uyeleri-disiplin-kuruluna-sevk-edildi Adana Büyükşehir Belediyesi'ndeki imar değişikliği maddelerinin ardından bazı meclis üyeleri disiplin kuruluna sevk edildi. İşte o isimler;

Çolak Görevi Teslim Aldı

colak-gorevi-teslim-aldi Bir süre önce mahkeme kararıyla görevden düşürülen Çukurova İlçe yönetimi bugün kayyum’a devredildi

MHP hiçbir adaya mecbur değil...

mhp-hicbir-adaya-mecbur-degil MHP MYK Üyesi Tankut, "MHP hiçbir seçimde hiçbir adaya mecbur ve mahkum değildir; bilakis kazanmak isteyen adaylar MHP'ye mecburdur" dedi.

Yağcı, Kocavezir İş Merkezi Esnafını Dinledi

yagci-kocavezir-is-merkezi-esnafini-dinledi AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı'nın, bodrum katı su altında kalan Kocavezir İş Merkezi esnafının sorunlarını dinlediği bildirildi.