• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

SİYASET

Yeni Bakanların Özgeçmişleri

yeni-bakanlarin-ozgecmisleri Son kabine değişikliğiyle yeni göreve getirilen bakanların özgeçmişleri...

Gerçek Faillerini Ortaya Çıkarmaktır

gercek-faillerini-ortaya-cikarmaktir Adana Barosu'nun düzenlediği 'Faili Meçhul Cinayetler ve Derin Devlet Olgusu' konferansında konuşan CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Fikri Sağlar, "Önemli olan faili meçhul cinayetlerin gerçek faillerini ortaya

AK Parti Önünde Pankart Açan 5 Kişiye Gözaltı

ak-parti-onunde-pankart-acan-5-kisiye-gozalti AK Parti Adana İl Başkanlığı önünde Türkiye'ye konuşlandırılacak Patriotlara tepki amaçlı pankart açmak isteyen 5 kişi gözaltına alındı.

Mevlid Kandili'ne Doğru

mevlid-kandiline-dogru Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Aldırmaz, Yüreğirli Muhtarlarla Buluştu

aldirmaz-yuregirli-muhtarlarla-bulustu Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Yüreğir'deki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

Demirel Yufka Pişirdi

demirel-yufka-pisirdi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'nca düzenlenen gıda kermesini Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel yaptı.

Zihni Aldırmaz Gece Denetiminde

zihni-aldirmaz-gece-denetiminde Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Gazipaşa Bulvarı'nda gece denetimi yaptı, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Belediyenin Çete Davasında Tahliye Yok

belediyenin-cete-davasinda-tahliye-yok Adana 8'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen, Büyükşehir Belediyesi merkezli çete davasının duruşmasında, aralarında eski Başkan Aytaç Durak'ın da bulunduğu tutuksuz 56 sanıktan 25'i dinlendi.

Brezilya Büyükelçisi Adana'da

brezilya-buyukelcisi-adanada Brezilya"nın Ankara Büyükelçi Marcelo Jardim Adana Sanayi Odası"nı (ADASO) ziyaret etti.

Patriotlar Pazartesi Türkiye'ye Geliyor

patriotlar-pazartesi-turkiyeye-geliyor Suriye tehdidine karşı NATO kapsamında Almanya'nın Türkiye'ye konuşlandıracağı Patriot bataryaları, pazartesi günü Hatay'ın İskenderun Limanı'na ulaşacak.

5'inci Dalga Operasyonu

5inci-dalga-operasyonu 5'inci dalga operasyonunda aralarında belediye meclis üyelerinin de olduğu 18 kişi gözaltına alındı.

Uğur Dündar Sevenleriyle Buluştu

ugur-dundar-sevenleriyle-bulustu Ceyhan Belediyesi'nin kültürel etkinlikler kapsamında düzenlediği imza gününe katılan gazeteci-yazar Uğur Dündar, 50 yıla yaklaşan gazetecilik hayatında günah çıkarmaya neden olacak bir ahlaksızlığın

Gürkan: "Duyduğum Adana ile Gördüğüm Adana Arasında Olumlu Fark Var"

gurkan-duydugum-adana-ile-gordugum-adana-arasinda-olumlu-fark-var Adana Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, duyduğu Adana ile gördüğü Adana arasında olumlu anlamda fark gördüğünü söyledi.

CHP'li Dokuzcan: Seçimler Kadınlarla Kazanılır

chpli-dokuzcan-secimler-kadinlarla-kazanilir- CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, seçimlerin kadınlarla kazanıldığını söyledi.

Gazeteci-Yazar Uğur Dündar Ceyhan'a Geliyor

gazeteci-yazar-ugur-dundar-ceyhana-geliyor- Usta Gazeteci-Yazar Uğur Dündar, Ceyhan'da belediyenin düzenlediği etkinlik kapsamında Ceyhan'a gelecek.

Adana Valisi Coş'tan Patriot Değerlendirmesi

adana-valisi-costan-patriot-degerlendirmesi- ADANA Valisi Hüseyin Avni Coş, Suriye'den gelebilecek olası saldırılara karşı Türkiye'nin NATO'dan istediği ve Adana'ya da konuşlandırılacağı açıklana...

Şehit Yakınları Öcalan'la Görüşün Dedi

sehit-yakinlari-ocalanla-gorusun-dedi Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Ersin Güluçar, terör örgütü PKK'ya silah bıraktırmaya yönelik ömür boyu hapis cezasına mahkum olan ve İmralı Cezaevi'nde

AK Parti Kozan İlçe Teşkilatı'ndan Köy Gezileri

ak-parti-kozan-ilce-teskilatindan-koy-gezileri- AK Parti Kozan İlçe Teşkilatı'nın köy gezilerini sürdürdüğü bildirildi.

Chp'li Çetin'den Sendikacılara Ziyaret

chpli-cetinden-sendikacilara-ziyaret- Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığına CHP'den aday adayı olan Soner Çetin, "Adana'da yeni bir sayfa açmak istiyoruz" dedi.

Adana Valiliği'nde Açıklama

adana-valiliginde-aciklama Adana Valiliği, bir velinin başörtülü olmadığı gerekçesiyle toplantıdan çıkarıldığı yolundaki haberin gerçek dışı olduğunu bildirdi.