• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

SİYASET

Yorgancılar Tek Fiyat Tarifesi Üzerinden Çalışacak

yorgancilar-tek-fiyat-tarifesi-uzerinden-calisacak Adana Yorgancılar Esnaf Odası Başkanı Yahya Yılmaz, hizmetlerinin karşılığını almak için tek fiyat tarifesi üzerinden çalışacaklarını duyurdu.

Aldırmaz Hollandalılara Belediyeciliği Anlattı

aldirmaz-hollandalilara-belediyeciligi-anlatti Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Yerel Hizmet Kıyaslama Faaliyetleri 1.Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.

Aldırmaz'dan Hafta Sonu Denetimi

aldirmazdan-hafta-sonu-denetimi Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz Gazipaşa Bulvarı'ndaki çalışmaların bir haftaya kadar tamamlanacağını söyledi.

11 Yıllık Bakan Özlemine 11 Kurban

11-yillik-bakan-ozlemine-11-kurban Kültür ve Turizm Bakanlığı'na getirilen Ömer Çelik için memleketi Adana'da 11 yıllık bakan hasretine istinaden 11 tane kurban kesildi.

Milli Eğitim Bakanı Mustafa Necati Anıldı

milli-egitim-bakani-mustafa-necati-anildi Cumhuriyet'in kurulduğu yıllarda Adalet ve Milli Eğitim Bakanı olarak görev yapan, Mustafa Necati ölümünün 83.Adana'da Darendeli hemşerileri tarafından düzenlenen bir konferansla anıldı."Mustafa Necati ve

Zihni Aldırmaz'a 'Yılın Başarılı Belediye Başkanı' Ödülü

zihni-aldirmaza-yilin-basarili-belediye-baskani-odulu Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tek yayın organı olan Meclis Dergisi, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a 'Yılın Başarılı Belediye Başkanı' ödülünü verdi.

MHP'de Katılım Coşkusu

mhpde-katilim-coskusu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana'da partiye katılımlarla büyümeye devam ediyor.

Uğur Mumcu'yu Anma Töreninde Anıt Eylemi..

ugur-mumcuyu-anma-toreninde-anit-eylemi Ankara'da uğradığı suikast sonucu hayatını kaybeden gazeteci Uğur Mumcu, ölümünün 20'nci yıldönümünde Adana'da anıldı.

Yeni Bakanların Özgeçmişleri

yeni-bakanlarin-ozgecmisleri Son kabine değişikliğiyle yeni göreve getirilen bakanların özgeçmişleri...

Gerçek Faillerini Ortaya Çıkarmaktır

gercek-faillerini-ortaya-cikarmaktir Adana Barosu'nun düzenlediği 'Faili Meçhul Cinayetler ve Derin Devlet Olgusu' konferansında konuşan CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Fikri Sağlar, "Önemli olan faili meçhul cinayetlerin gerçek faillerini ortaya

AK Parti Önünde Pankart Açan 5 Kişiye Gözaltı

ak-parti-onunde-pankart-acan-5-kisiye-gozalti AK Parti Adana İl Başkanlığı önünde Türkiye'ye konuşlandırılacak Patriotlara tepki amaçlı pankart açmak isteyen 5 kişi gözaltına alındı.

Mevlid Kandili'ne Doğru

mevlid-kandiline-dogru Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.

Aldırmaz, Yüreğirli Muhtarlarla Buluştu

aldirmaz-yuregirli-muhtarlarla-bulustu Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Yüreğir'deki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

Demirel Yufka Pişirdi

demirel-yufka-pisirdi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'nca düzenlenen gıda kermesini Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel yaptı.

Zihni Aldırmaz Gece Denetiminde

zihni-aldirmaz-gece-denetiminde Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Gazipaşa Bulvarı'nda gece denetimi yaptı, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Belediyenin Çete Davasında Tahliye Yok

belediyenin-cete-davasinda-tahliye-yok Adana 8'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen, Büyükşehir Belediyesi merkezli çete davasının duruşmasında, aralarında eski Başkan Aytaç Durak'ın da bulunduğu tutuksuz 56 sanıktan 25'i dinlendi.

Brezilya Büyükelçisi Adana'da

brezilya-buyukelcisi-adanada Brezilya"nın Ankara Büyükelçi Marcelo Jardim Adana Sanayi Odası"nı (ADASO) ziyaret etti.

Patriotlar Pazartesi Türkiye'ye Geliyor

patriotlar-pazartesi-turkiyeye-geliyor Suriye tehdidine karşı NATO kapsamında Almanya'nın Türkiye'ye konuşlandıracağı Patriot bataryaları, pazartesi günü Hatay'ın İskenderun Limanı'na ulaşacak.

5'inci Dalga Operasyonu

5inci-dalga-operasyonu 5'inci dalga operasyonunda aralarında belediye meclis üyelerinin de olduğu 18 kişi gözaltına alındı.

Uğur Dündar Sevenleriyle Buluştu

ugur-dundar-sevenleriyle-bulustu Ceyhan Belediyesi'nin kültürel etkinlikler kapsamında düzenlediği imza gününe katılan gazeteci-yazar Uğur Dündar, 50 yıla yaklaşan gazetecilik hayatında günah çıkarmaya neden olacak bir ahlaksızlığın

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ