• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

MHP Adana’da zafer bekliyor!

mhp-adanada-zafer-bekliyor

Tüm ilçeleri gezen MHP Adana Milletvekili Adayları, dört merkez ilçede yoğunlaştı. MHP’li milletvekili adayları, sahura kadar saha çalışması yapıyorlar.
26 Mayıs 2018 Cumartesi 20:50

 Seçim sürecinin başlamasından itibaren sahada en hareketli konumda olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana teşkilatları, milletvekili adaylarıyla birlikte tüm ilçelerde seferberlik halinde.

AVCI’NIN HEDEFİ BÜYÜK

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın başından beri büyük gayret verdiği seçim sürecinde tabandan tavana herkes kenetlenmiş durumda. Seçimden zafer bekleyen Bünyamin Avcı’nın tüm hesabı, 24 Haziran’da kurulacak sandıktan hem Cumhur İttifakı olarak çok güçlü çıkmak, hem de 3 olan milletvekili sayısını artırmak.

MHP Adana teşkilatlarının merkez ilçelerde yaptıkları çalışmalardan bazıları şöyle:

SEYHAN

MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener, Fatih mahallesinde Milletvekili Adayları Yusuf Baş, Firdevs Cingözler, Hasan Çalış’la, Yeşilyuva mahallesinde Milletvekili Adayları Av. Diren Özgül ve Mustafa Eren ile seçim çalışması yaptı. Adaylar sıkılmadık el bırakmadı.

YÜREĞİR

MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, Milletvekili Adayları Mustafa İzgioğlu ve Neslihan Gök ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu. İzgioğlu ve Gök, birlik ve beraberliğin teminatı olan MHP’ye ve Cumhur İttifakına destek istedi. Akşam ise halka açık iftar verildi.

ÇUKUROVA

MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik, Milletvekili Adayı Arzu Büyüknacar’la birlikte değişik yerleşim birimlerinde vatandaşlarla buluştu, 24 Haziran’ın önemini anlattılar. Büyüknacar, vatandaşların yoğun olduğu pazar yerlerini de gezdi.

SARIÇAM

MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mustafa Kızılelma da, MHP Adana Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, Milletvekili Adayı Yeşim Akkaş’la ilçeyi baştan başa gezdi. Muharrem Varlı ve Yeşim Akkaş, “MHP’yi seçen pişman olmaz” mesajı verdiler.

MHP Adana Milletvekili Adaylarının gezileri yoğun şekilde devam ediyor.


Haber okunma sayısı: 439

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ