• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Devlet Bahçeli Adana’ya geliyor

devlet-bahceli-adanaya-geliyor-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Mart Çarşamba günü memleketi Adana’da, Türkiye’nin en uzun köprülerinden biri konumuna erişecek köprünün temelini atacak. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, bütün vatandaşları temel atma törenine davet etti.
27 Mart 2016 Pazar 17:15

 Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli 30 Mart Çarşamba günü Adana'da kendi ismini taşıyan köprünün temelini atacak. 

A.MENDERES BULVAR GİRİŞİ SAAT:13.00’DA

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş'ın verdiği bilgiye göre, MHP Lideri Devlet Bahçeli, Büyükşehir Belediyesi'nin adını verdiği önemli projelerinden biri olan "Devlet Bahçeli Köprüsü"nün temelini atmak için Adana'ya gelecek. 30 Mart 2016 tarihinde Çarşamba günü memleketine gelecek olan Bahçeli, Adnan Menderes Bulvarı girişinde saat 13.00'da düzenlenecek törende köprünün temeline ilk harcı koyacak. 

BELEDİYELERİMİZ HİZMET YARIŞINDA

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, yaptığı açıklamada "Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere bütün belediyelerimiz il ve ilçelerimize hizmet yarısında. 3. Boğaz Köprüsü'nden sonra Türkiye'nin en uzun köprüsü konumundaki 'Devlet Bahçeli Köprüsü', bu manada belediyelerimizin memlekete hizmet aşkının somut bir nişanesidir. Yine bu eser, halkımıza hizmet etme sevdasının engel tanımadığını, yerel imkanlarla dahi nelerin başarılabileceğini ortaya koyan iradeyi temsil etmesi açısından çok önemlidir." İfadesini kullandı.

BÜTÜN VATANDAŞLAR DAVETLİ

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş "‎Adana olarak mutluluğu ve gururu bütün hemşehrilerimize ait olan bu projenin temeli, Türkiye'nin yetiştirdiği Değerli Devlet Adamı, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in katılımlarıyla atılacaktır. İçimizden biri olan, Çukurova'nın bağrından çıkan, dürüstlük ve ahlak abidesi Sayın Genel Başkanımızın onurlandıracağı temel atma törenine bütün halkımız davetlidir." dedi. 


Haber okunma sayısı: 2258

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ