• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Başkan Karalar’dan Gündoğdu’ya hayırlı olsun ziyareti

baskan-karalardan-gundogduya-hayirli-olsun-ziyareti

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, DİSK Çukurova Bölge Temsilciliği’ne atanan Hüseyin Yaşar Gündoğdu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
02 Mayıs 2016 Pazartesi 18:57

 DİSK Genel-İş Sendikası 2. Nolu Şube Başkanı Hüseyin Yaşar Gündoğdu, Osmaniye, Hatay, Adana ve Mersin illerinin bağlı bulunduğu DİSK Çukurova Bölge Temsilcisi olarak atanmıştı.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, DİSK Çukurova Bölge Temsilciliği’ne atanan Hüseyin Yaşar Gündoğdu’nun aynı zamanda belediyede örgütlü sendikanın başkanı olduğunu hatırlatarak, “Bu ziyaret yeni atandığı görevine hayırlı olsun ziyareti olmasının yanında, imza altına aldığımız toplu iş sözleşmesi sürecinde çalışma barışına yönelik pozitif duruşu nedeniyle teşekkür ziyaretidir.

Zaten DİSK benim uzak olduğum bir örgüt değildir. İş hayatıma başladığım günden bu yana hep DİSK’in içinde oldum. İşçi olarak başlayıp Genel Müdür olarak noktaladığım çalışma hayatımda DİSK’ten hiç kopmadım. Toplu sözleşme süreci son derece uygar bir ortamda geçti. En küçük bir tartışma bile olmadı. İşte tüm bu duygularla hem teşekkür hem hayırlı olsun dileğinde bulunuyorum. Aynı zamanda güvenlik gerekçesiyle iptal edilen 1 Mayıs kutlamaları nedeniyle İşçi Bayramınızı da tebrik ediyorum” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın DİSK’e yaptığı hayırlı olsun ziyaretinde DİSK’e bağlı diğer sendika başkanları da hazır bulundu.


Haber okunma sayısı: 2050

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ