• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

TÜRKİYE KAMP VE KARAVAN DERNEĞİ KARAİSALI’YI GEZDİ

turkiye-kamp-ve-karavan-dernegi-karaisaliyi-gezdi

Türkiye Kamp ve Karavan Derneği üyeleri, Adana’nın merkez ilçesi Karaisalı’ya gelerek ilçenin önemli turizm değerlerini gezdi.
10 Nisan 2016 Pazar 00:31

 İlçe merkezinde bulunan Karapınar parkında kahvaltı yapan dernek üyeleri, ardından Karaisalı’nın önemli turizm yerlerinden olan Varda(Alman) Köprüsü, Yerköprü, Kapıkaya Kanyonu’nu gezdiler.

Karaisalı’da önemli turizm merkezlerinin olduğunu söyleyen Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı Recep Ak, “İlçemizin turizm potansiyeli gözle görülür bir şekilde artıyor. Turizm demek ilçemizin kalkınması demektir. Türkiye Kamp ve Karavan Derneği üyelerinin ilçemize gelerek turizme önemli katkı sağladıkları için Dernek Başkanı Metanet Çulhaoğlu’na ve dernek üyelerine tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

Geziye, Karaisalı Belediye Başkan Vekili Hakan Arıcı, Başkan Yardımcısı Recep Ak, Adana Kent Konseyi Başkanı Ahmet Özen, Belediye Kırsal Hizmetler Müdürü Zühtü Şafak, Belediye Zabıta Müdürü Serdar Durukan, Türkiye Kamp ve Karavan Derneği Genel Başkanı M. Metanet Çulhaoğlu ve 100 kişilik dernek üyeleri katıldı.


Haber okunma sayısı: 4511

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ