• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

KÜLTÜR-SANAT

Ünlü Şair Ahmet Erhan Vefat Etti

unlu-sair-ahmet-erhan-vefat-etti Türk şiirinin sevilen ismi Ahmet Erhan 53 yaşında vefat etti.

Büyükşehir Sanat Tırı Tahsilli'de

buyuksehir-sanat-tiri-tahsillide "Gün Kardeşlik Günü" sloganı ile yola çıkarak 15 bin kilometre yol kat edip 90 noktaya gitmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi Sanat Tırı, Yüreğir'in Tahsilli Mahallesi'nde binlerce insanla kucaklaştı.

Büyükşehir Sanat Tırı Havutlu'da

buyuksehir-sanat-tiri-havutluda Adana Büyükşehir Belediyesi Sanat Tırı, Adana'nın birçok noktasında olduğu gibi Havutlu'da da etkinlik düzenledi.

Sanat Tırı Emek Mahallesi'nde

sanat-tiri-emek-mahallesinde "Gün Kardeşlik Günü" sloganıyla yola çıkan Büyükşehir Belediyesi Sanat Tırı'nın etkinlikleri sürüyor.

Yazlık Sinema Etkinliği Başlıyor

yazlik-sinema-etkinligi-basliyor Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen yazlık sinema etkinliğinin 28 Haziran Cuma günü başlayacağı bildirildi.

Behzat Uygur, Zihni Aldırmaz'ı Ziyaret Etti

behzat-uygur-zihni-aldirmazi-ziyaret-etti Ünlü tiyatro oyuncusu Behzat Uygur, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti.

Engelli Gençler Festivalde Eğlendi

engelli-gencler-festivalde-eglendi Bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilen Uluslararası Engelli Gençlik Festivali'ne 8 ülkeden katılan onlarca engelli, dans edip gönüllerince eğlendi.

Hava Oyunları Heyecanı

hava-oyunlari-heyecani Türkiye'nin tek uluslararası hava oyunları festivali AirGame, Adana'ya ikinci kez ev sahipliği yapıyor.

Uluslararası Engelli Gençlik Festivali

uluslararasi-engelli-genclik-festivali Adana Büyükşehir Belediyesinin Altın Koza etkinlikleri kapsamında bu yıl 9'uncusunu düzenlediği "Uluslararası Engelli Gençlik Festivali"nin açılış seremonisinin yarın yapılacağı bildirildi.

Ece Temelkuran Okurlarıyla Buluştu

ece-temelkuran-okurlariyla-bulustu "Düğümlere Üfleyen Kadınlar" adlı kitabıyla yeni bir çıkış yapan ünlü Gazeteci-Yazar Ece Temelkuran, Optimum Outlet Adana Alışveriş ve Eğlence Merkezi'ndeki Ada Kitap ve Müzik'te hayranlarıyla

Altın Koza'ya Finlandiya İlgisi

altin-kozaya-finlandiya-ilgisi Finlandiya'nın Türkiye Büyükelçisi Nina Vaskunlahti, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaretinde Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nden övgüyle söz etti, yapılacak işbirliği

Üniversitede Bahar Konseri

universitede-bahar-konseri Çukurova Üniversitesi Kültür Müdürlüğü'nün hazırladığı 'Bahar Konseri' Mithat Özsan Amfisi'nde gerçekleştirildi.

Müftünün İdam Belgeleri Adana'da Sergileniyor

muftunun-idam-belgeleri-adanada-sergileniyor Araştırmacı-Tarihçi Cezmi Yurtsever, dönemin Bahçe Müftüsü İsmail Hakkı'nın idamını konu alan sergi açtı.

Adana'nın Sanat ve Kültür çalışmalarına yeni bir soluk

adananin-sanat-ve-kultur-calismalarina-yeni-bir-soluk Fotoğrafya-Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği Yeni Binasını açtı...

Davut AKBULUT, 23 Nisan Mesajı Yayınladı

davut-akbulut-23-nisan-mesaji-yayinladi Fotoğrafya - Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği Genel Sekreteri Davut AKBULUT, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Adana'ya Bir Dizi Daha

adanaya-bir-dizi-daha Adana'nın, önümüzdeki sezon yeni bir diziye daha ev sahipliği yapması bekleniyor.

Cemal Hünal Adana'ya Geliyor

cemal-hunal-adanaya-geliyor Gişe rekorları kıran "Issız Adam" filmiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Cemal Hünal, Adanalı hayranlarıyla buluşacak.

Dilek Fenerli Gökyüzüne Salındı

dilek-fenerli-gokyuzune-salindi 'Nisan'da Adana'da Portakal Çiçeği Karnavalı' etkinlikleri kapsamında yüzlerce Adanalı, dağıtılan dilek fenerini gökyüzüne saldı.

Portakal Çiçeği Karnaval Coşkusu Sürüyor

portakal-cicegi-karnaval-coskusu-suruyor Bu yıl ilki gerçekleştirilen 'Nisan'da Adana'da Portakal Çiçeği Karnavalı'nın 2'nci gününde de renkli etkinlikler ortaya çıktı.

Portakal Çiçeği Bisiklet Yarışması

portakal-cicegi-bisiklet-yarismasi Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan "Portakal Çiçeği Türkiye Yol Bisikleti Yarışmaları" etkinlikleri kapsamında, büyük ve genç bayanlar yol yarışmaları tamamlandı.100.Yıl

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ