• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALINA EN PRESTİJLİ HALKLA İLİŞKİLER DERNEĞİNDEN BÜYÜK ÖDÜL

portakal-cicegi-karnavalina-en-prestijli-halkla-iliskiler-derneginden-buyuk-odul

“Nisan’da Adana’da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu 14’üncü kez düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kültür Sanat kategorisinde büyük ödüle layık görüldü.
26 Mayıs 2015 Salı 17:35

 Türkiye’nin ilk ve tek sokak karnavalı olarak 3 yıldır düzenlenen “Nisan’da Adana’da Portakal Çiçeği Karnavalı” projesine verilen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri birincilik ödülünü Nisan’da Adana’da Komitesi Başkanı ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, TÜHİD Yönetim Kurulu Üyesi Fügen Toksü’nün elinden aldı.  TÜHİD Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması için  125 proje, 13 ana 7 alt kategoride  başvuruda bulunmuştu. Portakal Çiçeği Karnavalı’nın tüm halkla ilişkiler ve medya ilişkilerini yürüten Message İletişim de en başarılı PR Ajansı olarak birincilik ödülünü aldı.

 

 “Nisan’da Adana’da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”nın fikir önderi olan Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, kazanılan bu ödülün Adana halkının eseri olduğunu belirtti. Bozkurt, Adanalıların karnavala sahip çıkmasıyla 3 yılda büyük bir iş başarıldığını belirterek “Küçük bir fikirden yola çıkarak uygulamaya geçirdiğimiz projemiz bugün Türkiye’nin en prestijli halkla ilişkiler derneğinin birincilik ödülünü kazandı. Projemizin kazandığı ödül ile ne kadar doğru yolda olduğumuz bir kez daha kanıtlanmış oldu. Portakal Çiçeği Karnavalı ile Adana’nın bilinirliği üst düzeye çıkarıldı ve Adana’nın imajı yükseltildi. Turizm hareketi ile şehirde ekonomik canlılığın artmasına da doğrudan katkıda bulunuldu. Sosyal sorumluluk adına yaptığımız bu çalışma birincilik ödülü ile taçlandırıldı” dedi.

 

TÜHİD Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri yarışmasında kazanılan birincilik ödülünü Adana Halkı ve karnavalda emeği geçen herkese ithaf ettiğini de sözlerine ekleyen Bozkurt şunları söyledi;

“Bu ödül bizleri çok mutlu etti. Yüzbinlerce kişinin katılımıyla düzenlenen karnavalımızın gelecek kuşaklara taşınması en büyük dileğimiz. Aldığımız bu ödül, çok daha iyisini yapmak için bizleri motive ediyor. Adana halkının da çok daha fazla sahip çıkmasıyla karnavalımız dünyadaki benzer karnavallar arasında yerini alacak ve kuşaklar boyu sürecektir.” 


Haber okunma sayısı: 1656

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ