• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

ÇUKUROVA 9. KİTAP FUARI’NDA REKOR ZİYARETÇİ

cukurova-9-kitap-fuarinda-rekor-ziyaretci

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, 09 Ocak 2016 Cumartesi günü TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını kitapseverlere açtı. Çukurova 9. Kitap Fuarı’nı ilk üç gün boyunca 95 bin okuyucu ziyaret etti.
14 Ocak 2016 Perşembe 00:06

 Dokuzuncu yılında dokuz gün olan Çukurova Kitap Fuarı, kitapseverleri dolu dolu bir programla karşıladı. Fuarın son dört günü boyunca, aralarında Mavisel Yener, Behiç Ak, Gülten Dayıoğlu, Deniz Kavukçuoğlu, Işık Öğütçü, İpek Ongun, Muazez İlmiye Çığ, Metin Feyzioğlu, Ahmet Telli, Murathan Mungan, Yekta Kopan, Üstün Dökmen, Aret Vartanyan, Füruzan, Yavuz Bahadıroğlu, Ece Temelkuran, Enver Aysever, Ayşe Kulin, Kahraman Tazeoğlu,  Canan Tan, Erdil Yaşaroğlu ve Süper Penguen Çizerleri’nin bulunduğu pek çok değerli yazar, çizer,şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.

Çukurova Kitap Fuarı’nı Takip Edin

İmza günleri ve etkinlik programına www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir. Kitap fuarıyla ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, katılımcı yayınevlerini, imza günleri ve etkinlik programıyla ilgili her türlü güncel haberi facebook/cukurovakitap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari üzerinden de takip edebilirsiniz.

Girişin ücretsiz olduğu fuar her gün 10.00-19.30 saatleri arasında (17 Ocak 2016 tarihinde saat 19.00’da sona erecektir) ziyaret edilebilir.


Haber okunma sayısı: 1818

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ