• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Büyükşehir oyunları, Pozantı, Kozan ve Kadirli’de sahne alıyor

buyuksehir-oyunlari-pozanti-kozan-ve-kadirlide-sahne-aliyor

Bu sezon 58. yılını kutlayan Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Adanalı sanatseverleri merkez ve Yüreğir sahneleriyle birlikte; Kozan, Kadirli, ve Pozantı ilçelerindeki yeni sahnelerinde ağırlıyor.
20 Kasım 2015 Cuma 14:11

 23-24-25 KASIM’DA İLÇELERDE SEYİRCİ İLE BULUŞUYOR

Kasım ayı başında Adana’da prömiyerini yapan Muzaffer Kırıkkalp’in yazıp yönettiği, ’Macera Şehri’ adlı çocuk oyunu ve Ali Bey’in yazdığı, Boğaçhan Sözmen’in yönettiği “Ayyar Hamza” adlı oyunlar, 23-24-25 Kasım tarihlerinde Pozantı, Kozan ve Kadirli ilçelerinde seyirci ile buluşacak.

 

6-9 yaş arasındaki çocukları trafik konusunda bir taraftan eğlendirirken, bir taraftan da bilgilendiren “Macera Şehri”, 23 Kasım tarihinde Pozantı Atatürk Kültür Merkezi’nde, 24 Kasım’da Kozan Belediye Salonu’nda ve 25 Kasım’da ise Kadirli Devlet Bahçeli Kültür Merkezi’nde saat 14:00’te sahnelenecek.

 

Boğaçhan Sözmen’in yönettiği “Ayyar Hamza” oyunu ise 23 Kasım tarihinde Pozantı Atatürk Kültür Merkezi’nde, 24 Kasım’da Kozan Belediye Salonu’nda ve 25 Kasım’da Kadirli Devlet Bahçeli Kültür Merkezi’nde saat 20:00’de izlenebilecek.

 

Dördü yeni olmak üzere geçtiğimiz sezon sahnelenen oyunlarla  birlikte, toplamda sekiz oyun sahneye koyan Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu bu sezon 100 bin seyirciye ulaşmayı hedefliyor.


Haber okunma sayısı: 1592

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ