• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Bilgen, okurlara seansta olduğunu hissettirecek

bilgen-okurlara-seansta-oldugunu-hissettirecek

Psikiyatr/Psikoterapist Dr. İbrahim Bilgen’in Epsilon yayınevinden satışa çıkan ilk kitabı ‘Benim Hayatım Hep Böyle mi Geçecek’ isimli kitabı satışa sunuldu. Bilgen’in 10 gün önce satışa çıkan kitabı 21 Ocak Perşembe gününden itibaren de tüm D&R'larda raflardaki yerini alacak.
19 Ocak 2016 Salı 16:27

 Bilgen, panik atak hastalarının,neleri yapıp neleri yapmadığında hastalığın tuzaklarından kurtulabileceklerini bu kitabında,karşılıklı seanstaymış gibi anlattı. Kitabı okuyacak kişilere “Bu kitabı okurken karşılıklı konuştuğumuzu ve seansta olduğumuzu hissetmenizi arzu ettim” diyen Psikiyatr/Psikoterapist Dr. İbrahim Bilgen, “Son zamanlarda tüm dünyada toplum sağlığı için ciddi bir tehdit haline gelen panik atak, modern hayatın yarattığı stres, belirsizlik, maddi ve manevi sıkıntılarla birlikte gittikçe daha çok insanı etkilemektedir” açıklamasını yaptı.

 

Dr. İbrahim Bilgen’in yazdığı editörlüğünü Elif Dinçer’in yaptığı hayatın içinden kesitler olan kitabın türü ise Kişisel Gelişim. 192 sayfadan oluşan ‘Benim Hayatım Hep Böyle mi Geçecek’ isimli kitap 21 Ocak Çarşamba gününden itibaren tüm D&R'lar da satışa sunulacak.


Haber okunma sayısı: 2085

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ