• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Ormancılardan Aladağ’da muhteşem iftar

ormancilardan-aladagda-muhtesem-iftar

Adana POS Orman İşletmesi’nin Aladağ ilçesinde ormancılara verilen iftar yemeğine başta Adana Orman Bölge Müdürü İsmet Erol, Öz Orman-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Şahin Cerit, işletme müdürleri ve ormancılar katıldı. Her zaman gös önünde olan Ormancıların bu iftar yemeğinin güzel geçtiği gözlemlendi.
27 Mayıs 2018 Pazar 19:09

 Orman Bölge Müdürü İsmet Erol; ‘Böyle ulvi kutsi bir günde sizlerle iftar yemeğinde buluşmak güzeldi” diye konuştu.

Adana POS Orman  İşletmesi’nin Aladağ ilçesinde  ormancılara verilen iftar yemeğine başta Adana Orman Bölge Müdürü İsmet Erol, Öz Orman-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Şahin Cerit, işletme müdürleri ve ormancılar katıldı.

Yemeğe yaklaşık 100 kişinin katıldığı görüldü. Yemeğin kusursuz geçmesi için POS Orman İşletmesi görevlileri iftar boyunca  konuklarla ayrı ayrı ilgilenildi. Aladağ ilçesinde verilen bu yemeğe katılan Orman Bölge Müdürü İsmet Erol; ‘‘Böyle ulvi kutsi bir günde sizlerle iftar yemeğinde buluşmak güzeldi. Sizlerle bir arada olmakta güzel, çalışkan, becerikli arkadaşlarımla olmak, ormanlarımızı onlara teslim etmek, çıkacak yangınlarda ilk onların canla başla koşuştuklarını görmek, görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını bilmek, gelecek kuşaklarımız içinde çok önemli. Teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

, Öz Orman-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Şahin Cerit ise; “Sendika üyelerimiz olan POS Orman İşletmesi böyle önemli, manevi değeri oldukça yüksek bir günde bir ramazan ayında bizleri bir araya getiren arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, iftarlarınızın kabul olmasını diliyorum” diyerek konuşmasını noktaladı.


Haber okunma sayısı: 621

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ