• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

Çukurova’ya Kedi Parkı

cukurovaya-kedi-parki

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her ay düzenli olarak yapılan kedi maması dağıtım töreninde yaptığı konuşmada hayvan severlere ilçeye Kedi Parkı yapılacağı müjdesini verdi. Temalı parklara Kedi Parkı’nın da ekleneceğini belirten Başkan Çetin, parkın içinde kedilerin kısırlaştırılması için bir de merkez kurulacağını açıkladı.
24 Mart 2019 Pazar 15:50

 Çukurova Belediyesi’nce hayvan severler için yapılan kedi maması dağıtımı gerçekleştirildi. Belediye bahçesindeki mama dağıtım törenine çok sayıda hayvan sever ve hayvan sever derneklerinin temsilcileri katıldı.

Mama dağıtımı sırasında konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, hayvan severlerin sayısının artmasının o toplumun medeniyet göstergelerinden biri olduğunu söyleyerek, “Ben de bir hayvan dostuyum. Evimde 1 köpek ve 8 kedim var. Ben hayvan sevgisini içselleştirmiş bir kardeşinizim” dedi.

KEDİLER DE KISIRLAŞTIRILACAK

Başkan Çetin, ilçe belediyesinin görev alanı içinde olmamasına karşın Çukurova Belediyesi’nin hayvan barınağı bulunduğunu ve bu barınağın daha iyi hale getirileceğini söyledi.

Adana’yı temalı parklarla tanıştırdıklarını belirten Başkan Çetin, “Yeni temalı parklar yapacağız. Bunlardan biri de Kedi Parkı olacak. Kedileri kısırlaştıracağımız merkez de bu parkın içinde yer alacak” dedi. Başkan Çetin’in bu müjdesi hayvan severler tarafından coşku ve alkışlarla karşılandı.

Çukurova Belediyesi her ay 250 hayvan severe kedi maması dağıtımı gerçekleştiriyor.


Haber okunma sayısı: 2339

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ