• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Adana, Mersin ve Tarsus protokolünü buluşturan tören

adana-mersin-ve-tarsus-protokolunu-bulusturan-toren

Türkiye’nin en büyük inşaat firmaları arasında yer alan Kulak İnşaat tarafından Mersin’in Tarsus İlçesi’nde hayata geçirilen Tarsus Park projesinin örnek dairesi Adana, Mersin ve Tarsus protokolünün katıldığı törenle kapılarını açtı.
07 Mayıs 2018 Pazartesi 21:50

 Modern mimarisi, merkezi konumu, çevresindeki sosyal aktivite alanları ile Tarsus’un en büyük konut projesi olan Tarsus Park’ın örnek daire tanıtım törenine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, ÇUKOBİRLİK Genel Müdürü Ahmet Durmuş Çakıcı ve çok sayıda aile katıldı.

SÖZLÜ ANNESİNE BİR DAİRE SATIN ALDI

Projeyi tüm protokol ile gezen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Tarsus Park Konutları’nın bulunduğu bölgenin cazibesini artıracağının altını çizdi. 
İmar uygulamalarındaki olumsuz etkenleri olumluya çevirmek gerektiğine işaret eden Sözlü, bu hizmetlerde şehir halkının da katkı koymasının önemi üzerinde durdu. Çok beğendiği konut projesinden annesi için bir daire satın alan Sözlü, “Bütün samimiyetimle söylüyorum ki; nitelik ve ticari ahlaki konusunda hemşehrimiz Tarkan Kulak’tan hiç kimsenin endişesi olmasın. Bir Belediye Başkanı ticari bir meselede öyle çok kolay kefalet bildirmez. Kulak İnşaat, yurt içi ve dışındaki yatırımlarıyla Türkiye’nin önemli bir firmasıdır. Büyüsün, serpilsin; Türkiye’mizin ekonomisine de katkı koysunlar.”şeklinde konuştu.
Yurt içinde ve dışında alışveriş merkezlerinden askeri tesislere, endüstriyel yapılardan konutlara, hidroelektrik santrallerinden otel inşasına kadar birçok sektörde prestijli projelere imza atan Kulak İnşaat A.Ş.’nin CEO’su Tarkan Kulak, geçen yıl temelini attıkları Tarsus Park Konutları’nın örnek dairesini konukların beğenisine sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.


Haber okunma sayısı: 509

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ