• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Vali Büyük’ten ATO’ya veda ziyareti

vali-buyukten-atoya-veda-ziyareti

Adana Valisi Mustafa Büyük, Adana Ticaret Odası’na veda ziyaretinde bulundu.
09 Haziran 2016 Perşembe 20:32

 Vali Mustafa Büyük’ün veda ziyaretinde, ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak, Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Başkan Yardımcısı Mehmet Şahbaz, Yönetim Kurulu üyeleri Zübeyt Şendur, Şahin Güneşer, Naci Heybeli, Meclis Üyesi Levent Yamaç, Genel Sekreter Vekili Birol Yarman ile Genel Sekreter Yardımcısı Barış Topal hazır bulundular.  

Ziyaret sırasında konuşan Vali Büyük, görev süresi içerisindeki yapıcı işbirliğinden dolayı Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinin şahsında Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı Tarkan Kulak ve Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe’ye teşekkür etti. Büyük, “Adana’dan son derece iyi duygularla ayrılıyorum. Benim için Adana’ya bir Vali olarak hizmet verebilmiş olmak büyük gurur. Görev sürem içerisinde Adana’nın huzurlu bir kent olması, birlik ve beraberlik halinde hareket edilmesi için elimden gelen gayreti gösterdim. Çünkü ayrılığın gayrılığın kimseye bir faydası olmaz. Bu sürede Ticaret Odamız ile son derece güzel ve verimli çalışmalara imza attık. Adana’nın mevcut potansiyelinin değerlendirilmesine yönelik bu çalışmalara katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak ve Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe de, Vali Mustafa Büyük’ün görev süresi içerisinde Adana’nın sorunlarının üzerine kararlı bir şekilde gittiğini ve başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğini belirtirken, “Adana’dan ayrılacak olmanızdan dolayı çok üzüldük. Sizi çok arayacağız. Tüm Adanalılar ve üyelerimiz adına Adana’ya verdiğiniz hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyor, aramızdan fiilen ayrılmış olsanız da kalbimizde her zaman müstesna bir yeriniz olacağını vurgulamak istiyoruz” diye konuştular.

Son derece sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında, ATO Meclis Başkanı Tarkan Kulak ve Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe tarafından Vali Mustafa Büyük’e Adana Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan hediye takdim edildi.

 


Haber okunma sayısı: 1716

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ