• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

TÜMSİAD, KOSGEB Müdürünü Ziyaret Etti

tumsiad-kosgeb-mudurunu-ziyaret-etti

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca ve yönetim kurulu üyeleri KOSGEB Adana Müdürü Mehmet Eren’i makamında ziyaret etti.
19 Eylül 2019 Perşembe 22:04

 Uzun yıllar Adana da KOBİ Uzmanı olarak çalışan, Muş ve Mersin İllerinden sonra Adana’ya müdür olarak dönen Mehmet Eren’e ‘Hayırlı Olsun’ dileklerini ileten TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, ‘’ KOBİ’lerin ve sanayicilerin yakından tanıdığı Mehmet Eren, Adana için bir kazançtır. Dönüşünüz muhteşem oldu’’ dedi. TÜMSİAD’ın yürüttüğü faaliyetlerin temelini, üyelerinin ticari potansiyellerini uluslararası arenaya taşımak amacı teşkil ettiğini de ifade eden Başkan Kutluca, yeni projeler ve işbirliği konularında çalıştıklarını söyledi.

KOSGEB Adana Müdürü Mehmet Eren de, TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca’ ya ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, işadamlarına yönelik destek programlarından bahsetti. Yurtdışı Pazar Destek Programının da yürürlüğe girdiğini söyleyen Eren, küçük ve orta ölçekli işletmelerin uluslar arası pazara açılmalarına ve ihracat kapasitelerinin geliştirilmesine katkı sağlayacak destek programının amaçlarından bahsederek,  müracaatların başladığını bildirdi.

Ziyarette, TÜMAİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca’nın yanı sıra, yönetim Kurulu üyelerinden Oğuz Akkaya, Tekin Işık, M. Sercan Delice, İsmail Yağmur, üyelerden Yalçın Güleryüz ve Yusuf Demircan ile Şube İl Sekreteri Yalçın Kartal da hazır bulundu.


Haber okunma sayısı: 454

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ