• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

EKONOMİ

Adana ve Mersin'de Rekor Vergi Denetimi

adana-ve-mersinde-rekor-vergi-denetimi Adana ve Mersin Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy, her iki kentte, kayıt dışılığa karşı 2012 yılı içinde 729 bin 179 vergi mükellefinin denetlendiğini, denetimlerde 15 milyon 681 bin 535 liralık ceza

İşkad'dan Ödüllü Fikir Yarışması

iskaddan-odullu-fikir-yarismasi Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Elif Doğan Türkmen, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı tüm okulları kapsayan 'Ben de girişimci olmak istiyorum' başlıklı bir fikir

Kadın Girişimciler Aldırmaz'ı Ziyaret Etti

kadin-girisimciler-aldirmazi-ziyaret-etti TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti.

İşadamlarımız Kongo'dan Döndü

isadamlarimiz-kongodan-dondu Anadolu Girişimci İşadamları Derneği'nce (AGİD) gerçekleştirilen, inşaat, mobilya ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren işadamlarının katıldığı Kongo Sektörel İş Gezisi'ne katılan Adanalı

Yerli Otomobil Üretmek Mümkün

yerli-otomobil-uretmek-mumkun Toyota'nın Türkiye CEO'su Ali Haydar Bozkurt, yerli otomobil üretiminin ekonomik olarak mümkün, ancak kolay olmadığını söyledi.

Kendi Markasını Kurdu

kendi-markasini-kurdu Kaç yaşlarında olmalı ideal girişimci? 20’lerinde mi 30’larında mı? Yoksa, 40’larında kurumsal dünyada edindiği deneyimleri kendi işinde uygulamak isteyenler mi başarılı girişimci adayları?

Kozan Girişimci İşadamları Derneği'nde Görev Değişimi

kozan-girisimci-isadamlari-derneginde-gorev-degisimi TUSKON'a bağlı Kozan Girişimci İşadamları Derneği'nin (KOGİAD) 4.olağan kongresi yapıldı.

Bakan Eker Adanalı Çiftçiye "Hastalıktan Ari İşletme" Sertifikası Verdi

bakan-eker-adanali-ciftciye-hastaliktan-ari-isletme-sertifikasi-verdi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Karataş ilçesi Tabaklar Köyü'nde süt hayvancılığı yapan Doğru Tarım İşletmesi'ne "Hastalıktan Ari İşletme" belgesini verdi.

Ceyhan'a 22,3 Milyon Euro'luk Dev Yatırım

ceyhana-223-milyon-euroluk-dev-yatirim- Avrupa Birliği, Çevre Bakanlığı ve Ceyhan Belediyesi'nin ortaklaşa yürüttüğü 'Ceyhan Atıksu ve Yağmur Suyu Proje' açılış töreni gerçekliştirildi.bildirildi.

TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Özden Açıklaması

tobb-adana-kadin-girisimciler-kurulu-baskani-ozden-aciklamasi- TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esra Özden, daha yaşanılabilir bir kent için kadın perspektifinden bakmaya, yönetim kadrolarında kadına daha fazla yer vermeye ihtiyaç olduğunu ifade etti.

Atlasjet Seferlere Başladı

atlasjet-seferlere-basladi- ATLASJET Havayolları İstanbul-Adana seferlerine başladı.

Adana Lobisi' İçin İlk Adım Atıldı

adana-lobisi-icin-ilk-adim-atildi- Adana'nın sorunları ve çözüm önerilerine yönelik 'Adana lobisi' oluşturulması amacıyla Vali Hüseyin Avni Coş, milletvekilleri, belediye, oda ve borsa başkanları bir araya geldi.

Terörün Çözümü İçin Süreci Destekliyoruz

terorun-cozumu-icin-sureci-destekliyoruz TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça, terör sorununun çözümü için başlatılan sürecin, yapıcı ve kararlı bir şekilde sürdürülmesini istedi.

Esnafa 'Ölçü Aletlerinizin Muayenesini Yaptırın' Uyarısı

esnafa-olcu-aletlerinizin-muayenesini-yaptirin-uyarisi- Adana Bilim, Sanayi ve Teknoloji (BST) İl Müdürü Remzi Özdoğan, işyerlerinde kullanılan her türlü ölçü ve ölçü aletlerinin, periyodik muayene müracaat süresinin 28 Şubat tarihinde sona ereceğini

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Kongo'ya Gidecek

kozan-belediye-baskani-kazim-ozgan-kongoya-gidecek- Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın Kozan Girişimci İşadamları Derneği'nin (KOGİAD) düzenlediği organizasyon kapsamında Demokratik Kongo Cumhuriyeti'ne gideceği bildirildi.

Adana'da Tekstilciler, Birbirlerinden İşçi Transfer Ediyor

adanada-tekstilciler-birbirlerinden-isci-transfer-ediyor Adana Sanayi Odası (ADASO) Başkanı Sadi Sürenkök, Türkiye'de 2011'de işsizliğin en yüksek olduğu kent olarak gösterilen Adana'da, özellikle tekstil üreticisinin kalifiye elaman bulamadığını, bu yüzden

Adana'da Sanayi Siteleri Yöneticileri Buluştu

adanada-sanayi-siteleri-yoneticileri-bulustu- Adana'daki sanayi siteleri yöneticilerinin, yaşadıkları sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunmaları için ADASO'da toplantı düzenlendi.

Marka marka zamlı sigara fiyatları

marka-marka-zamli-sigara-fiyatlari- 2013 yılında sigara fiyatlarına zam geldi. İşte marka marka firmaların satış fiyatları..

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ