• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

Adana Kadın Girişimciler Derneği'nin konuğu Mustafa Selek oldu

adana-kadin-girisimciler-derneginin-konugu-mustafa-selek-oldu

Adana Kadın Girişimciler Derneği'nin (KAGİD) her ay düzenlediği ve alanında uzman bir konuşmacının katıldığı toplantılara devam edildi. Psikiyatrist Uzman Dr. Şule Güney Sümbül’ün konuşmacı olduğu toplantının bir diğer konuğu da Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Selek oldu. Sümbül KAGİD üyelerine iletişim konusunu seçerek bir sunum yaptı. Ayrıca konukların sorularını cevapladı. Selek ise büyük ilgi gören ve Türkiye’de birkaç yerde daha uygulanan Çukurova’nın Filizleri Projesi hakkında KAGİD üyelerine bilgiler verdi ve destek istedi.
29 Mayıs 2016 Pazar 14:45

 Toplantını açılış konuşmasını yapan KAGİD Başkanı Yeminli Mali Müşavir Birsen Uçar konuklara dernek hakkında bilgi verirken konuklara toplantılarına katıldıkları için teşekkür etti.

Ankara’da Çankaya, İzmir’de Karşıyaka belediyeleri tarafından hayata geçirilen ve Adana’da da Çukurova Belediyesi tarafından yapılan proje hakkında bilgi veren Çukurova Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Selek, “Üniversitelilere Burs Projesi Adana’da Çukurova İlçe Belediyesi tarafından “Çukurova’nın Filizleri” adıyla uygulanmaya başlandı. Başkan Soner Çetin’in talimatıyla proje için broşürler ve bilboardlar hazırlandı ve apartman yöneticileriyle bir araya gelindi. Proje kapsamında bugüne kadar apartman ve site sakinleri, mahalle muhtarları ve işletme sahipleri arasında dayanışma köprüsü kuruldu. Esnafla, iş adamlarıyla, demokratik kitle örgütleriyle Çukurova’nın Filizleri projesi için toplantılar yapıyoruz. Bugünde bizi kabul etiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Sizde KAGİD üyeleri veya bireysel olarak projeye destek verebilirsiniz “ dedi. Selek konuşmanın ardından toplantılarına kabul ettiği için Başkan Uçar’a çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Selek’in konuşmasının ardından Psikiyatrist Uzman Dr. Şule Güney Sümbül insanlarla iletişim konusunda KAGİD üyelerine sunum yaptı ve üyelerin sorularını yanıtladı. Üyelerin ilgiyle dinlediği sunum sonrası KAGİD Başkanı Yeminli Mali Müşavir Birsen Uçar Uzman Dr. Şule Güney Sümbül’e teşekkür plaketi verdi. 


Haber okunma sayısı: 1561

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ