• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

EĞİTİM

ADANALI GENÇ MUCİTLER MEF OKULLARI’NDA YARIŞACAKLAR

adanali-genc-mucitler-mef-okullarinda-yarisacaklar MEF Eğitim Kurumları tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve fen bilimleri alanındaki yetenekli öğrencileri bilimsel araştırmalara yönlendirmeyi amaçlayan “23. Uluslararası Araştırma Projeleri

Adana Türk Amerikan Derneği 60. yaşını kutluyor

adana-turk-amerikan-dernegi-60-yasini-kutluyor- Adana’nın en eski markalarından olan TAD, 1954’ten günümüze kadar on binlerce kişiye İngilizce eğitimi verdi:

Udef Bölge Toplantısı Yapıldı

udef-bolge-toplantisi-yapildi Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) 5. Bölge’ye bağlı Uluslararası Öğrenci Dernekleri’nin katılımıyla gerçekleştirilen 5. Bölge İstişare Toplantıları’nın birincisi Adana’da

Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi Vali Coş’u Ziyaret Etti

cukurova-universitesi-ogrenci-konseyi-vali-cosu-ziyaret-etti Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Ahmet Serdar Tat, öğrenci konseyi üyeleri ile birlikte Vali Hüseyin Avni Coş’u Makamında ziyaret etti.

Trafik Dedektifi Projesi Başladı

trafik-dedektifi-projesi-basladi Vali Coş: "Geleceğin ve günümüzün en önemli sorunu olan trafik sorununun azaltılması hususunda çok önemli bir proje"

Yabancı öğrenciler Vali Coş'u Ziyaret Etti

yabanci-ogrenciler-vali-cosu-ziyaret-etti Adana Valiliği İl Sosyal Etüt Proje Müdürlüğü'nce hazırlanan, "Culture Puzzle" projesi kapsamında Adana'ya gelen 40 yabancı öğrenci, Vali Hüseyin Avni Coş'u ziyaret etti.

"Eğitimde önemli adımlar atılıyor"

egitimde-onemli-adimlar-atiliyor Vali Hüseyin Avni Coş, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ‘Eğitimde Fatih Projesi’nin İlimizde de bütün hızıyla devam ettiğini söyledi.

Çukurova Üniversitesi Emöt Vaka Analizi Yarışması

cukurova-universitesi-emot-vaka-analizi-yarismasi Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrenci Topluluğu (ÇÜEMÖT) Vaka Analizi komisyonu bu yıl içerisinde gerçekleştireceği iki ayrı Vaka Analizi Yarışmasının ilkini 20 Aralık 2013 Cuma

Çü ile Flensburg Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

cu-ile-flensburg-universitesi-arasinda-isbirligi-protokolu-imzalandi Çukurova Üniversitesi, Almanya'nın Flensburg Üniversitesi ile işbirliği protokolü imzaladı. Protokol kapsamında Alman Akademik Değişim (DAAD) Kürsüsü oluşturularak Çukurova Üniversitesi'nden

Çukurova Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni

cukurova-universitesi-akademik-yil-acilis-toreni Çukurova Üniversitesi'nin (ÇÜ) yeni akademik yılı düzenlenen törenle başladı.

Eğitim'de 'Para sezonu' açılmış

egitimde-para-sezonu-acilmis Seyhan 'da eğitim veren bir ilkokulda alınası yasaklanan kayıt parasını bir adım öteye taşıyan öğretmen seçme parası istendiği ileri sürüldü..

Gençlere Finansal Bilinç Eğitimi

genclere-finansal-bilinc-egitimi Evrensel Dünya Gençlik Platformu, Adana Alperen Ocakları ve Çukurova Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından "Paramı Yönetebiliyorum" projesi kapsamında gençlere finansal bilinç eğitimi verildi.

Çü'ye 11 Bin Yeni Öğrenci

cuye-11-bin-yeni-ogrenci Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof.Dr.Mustafa Kibar, birçok ilçenin nüfusunun birkaç katı olan öğrenci sayılarına bu yıl, 11 bin kişinin daha katılmasını beklediklerini söyledi.

Adana Btü'den Her Öğrenciye Burs İmkanı

adana-btuden-her-ogrenciye-burs-imkani Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (Adana BTÜ), dershane ve özel okullarla bir araya geldi.

Çü'de Sertifikaların Parayla Verildiği İddiası

cude-sertifikalarin-parayla-verildigi-iddiasi Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) tarafından düzenlenen "halkla ilişkiler ve iletişim" seminerinin para karşılığı yapıldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Kanuni Üniversitesi Heyecanı

kanuni-universitesi-heyecani Türkiye'de 5 yeni üniversitenin kurulmasıyla ilgili tasarı Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda kabul edilerek kanunlaştı.

Öğrencilerden 'Okulumuzu İstiyoruz' Eylemi

ogrencilerden-okulumuzu-istiyoruz-eylemi Adana'da 1998'de meydana gelen depremde hasar gördüğü için 4 ay önce kapatılan ve yıkılıp yeniden yapılacağı açıklanan Atatürk İlk ve Ortaokulu'nun öğrencileriyle aileleri, okulun açılması için

Kozan'da Tübitak Destekli Bilim Fuarı

kozanda-tubitak-destekli-bilim-fuari Kozan Anadolu Öğretmen Lisesi, "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı" kapsamında bilim fuarı düzenledi.

İŞKUR'dan Öğrencilere İş Bulma Fırsatı

iskurdan-ogrencilere-is-bulma-firsati Çalışma ve İş Kurumu Adana İl Müdürlüğü ile Adana Çukurova Üniversitesi M.Y.O işbirliğinde Adana Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ