• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

Çukurova Üniversitesi ’nde Bayramlaşma

cukurova-universitesi-nde-bayramlasma

Çukurova Üniversitesi'nde (ÇÜ) görev yapan akademik ve idari personel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bayramların, birlik, beraberlik ve hoşgörünün sembolü olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Çukurova Üniversitesi ailesi olarak tüm Adana halkının da Kurban Bayramı’nı kutladı.
30 Ağustos 2017 Çarşamba 14:33

 Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar'ın ev sahipliğinde Rektörlük binasında düzenlenen bayramlaşma törenine, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şeref Erdoğan, Prof. Dr. Halil Elekcioğlu Rektör Başdanışmanı Prof. Dr. Metin Yavuz, Danışmanlar Prof. Dr. Zeynel Cebeci, Doç. Dr. Faruk Yıldırım,  Genel Sekreter Yardımcısı Süleyman Hilmi Çağlar ile çok sayıda idari personel ve akademisyenler katıldı.

 

Rektör Prof. Dr. Kibar; “Kurban Bayramı’nın İnsanlığın Huzur, Barış Ve Esenliğine Vesile Olmasını Dilerim.”

Bayramların bir araya gelinmesi için fırsat olduğunu belirten Prof. Dr. Mustafa Kibar, törene katılan tüm personelle tek tek bayramlaşarak sağlık, başarı ve mutluluk diledi. Prof. Dr. Kibar, “Birlikteliğin ve dayanışmanın toplumsal bir mutluluğa dönüştüğü, dostlukların pekiştiği ve paylaşılan acıların hafiflediği en özel zamanlardan biri olan Kurban Bayramı’nın insanlığın huzur, barış ve esenliğine vesile olmasını diler, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.


Haber okunma sayısı: 3216

Ganoturk


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ