• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

ADANA VALİLİK HABERLERİ

VALİ DEMİRTAŞ, TCDD BÖLGE MÜDÜRÜ OĞUZ SAYGILI’DAN BRİFİNG ALDI

vali-demirtas-tcdd-bolge-muduru-oguz-saygilidan-brifing-aldi Vali Mahmut Demirtaş, TCDD Bölge Müdürü Oğuz Saygılı ve ilgili diğer yetkililerle bir araya gelerek TCDD tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında brifing aldı.

Şehit Aileleri Derneği’nden Vali Büyük’e Ziyaret

sehit-aileleri-derneginden-vali-buyuke-ziyaret Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nin misafiri olarak Adana’ya gelen KKTC Gazi ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ertan Ersan, beraberindeki dernek üyeleri ile birlikte Vali Mustafa

Adana Valiliğinden Engellilere Kahvaltı

adana-valiliginden-engellilere-kahvalti Adana Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, engelli derneklerinin yönetici ve üyeleri ile engellilere kahvaltı etkinliği düzenledi.

Adana Valisi, Uykusuz Dergisi'ne dava açmış

adana-valisi-uykusuz-dergisine-dava-acmis 10 Kasım törenlerinde bir vatandaşa 'gavat' demesiyle gündeme gelen Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'un haftalık mizah dergisi Uykusuz'a dava açtığı ortaya çıktı.

CHP Gençlik Kollarından Vali Coş'a İstifa Çağrısı

chp-genclik-kollarindan-vali-cosa-istifa-cagrisi CHP Adana Gençlik Kolları Başkanlığı, 10 kasım törenleri sırasında kendisini protesto eden kişiye 'gavat' diyen Adana Valisi Hüseyin Coş'un istifa etmesi için valilik önünde eylem yaptı.

Güvenlik Kamerası Taktırmayan İş Yerine Ceza

guvenlik-kamerasi-taktirmayan-is-yerine-ceza Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, olayların daha çabuk çözülmesi ve önlenmesi açısından güvenlik kamerasının öneminin çok büyük olduğunu belirterek, bütün iş yerlerinin kamera taktırması

'Mektup' Baskınına 6 Ay Hapis

mektup-baskinina-6-ay-hapis Adana'da 15 Şubat 2013 gecesi Vali Hüseyin Avni Coş hakkında çeşitli iddialar içeren mektubun kaynağını bulma gerekçesiyle internet haber portalı sahibi Taner Talaş'ın kardeşi Bülent Talaş'ın evinde

Cinsel İlişki Vaadiyle Gasp

cinsel-iliski-vaadiyle-gasp Adana'da 40 yaşındaki çiftçiyi cinsel ilişki vaadiyle gasp ettiler.

Tarsus'taki Lahit Mezar'ın ABD'ye Kaçırıldığı İddiası

tarsustaki-lahit-mezarin-abdye-kacirildigi-iddiasi Tarihçi Cezmi Yurtsever, Tarsus'taki Roma dönemine ait lahit mezarın, 1870 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) kaçırıldığını iddia etti.

Meridien Başhekimliğine Dr. Ayla Kılıçaslan Atandı

meridien-bashekimligine-dr-ayla-kilicaslan-atandi Yaptığı yatırımlarla sağlık sektörüne yeni bir hizmet ve kalite anlayışı getiren işadamı Şakir Oral, Adana'da hizmete açtığı Meridien Hastanesi'nin Başhekimliği'ne kamu sağlık kurumları ve özel

Bostan Ailesinin Dramı

bostan-ailesinin-drami Ukrayna'da işsiz ve parasız kalan şahsın Adana'daki eşi, 900 liraya yakın borcunu 7 gün içerisinde ödeyemezse cezaevine girecek.

Aday Memurlar İçin Yemin Töreni Düzenlendi

aday-memurlar-icin-yemin-toreni-duzenlendi Adana Valiliği'nde çalışan aday memurların asli devlet memurluğuna atanmaları dolayısıyla yemin töreni düzenlendi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ