• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Rahmi Pekar’dan Polis Haftası Kutlaması

rahmi-pekardan-polis-haftasi-kutlamasi Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Rahmi Pekar, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171. yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Pekar, İmamoğlu’nda Öğrencilerle Bir Araya Geldi

pekar-imamoglunda-ogrencilerle-bir-araya-geldi 2. Adana Su Zirvesi kapsamında düzenlenen etkinliklerde çocukların bilinçlendirilmesini ön planda tutan Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), tüm ilçelerde eğitimler düzenledi.

Pedallar ‘’Su’’ İçin Çevrildi

pedallar-su-icin-cevrildi 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla gerçekleştirilen 2. Adana Su Zirvesi kapsamında bisiklet turu düzenlendi.

Çocuklar ASKİ’ye ‘’Su Yürüyüşü’’ Yaptı

cocuklar-askiye-su-yuruyusu-yapti Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında, çocuklara suya ulaşmaktaki zorluğu anlatabilmek için ‘’Su

TUBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Adana Bölge Sergisi Açıldı

tubitak-47-ortaogretim-ogrencileri-arastirma-projeleri-yarismasi-adana-bolge-sergisi-acildi TÜBİTAK-Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı, Çukurova Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle lise öğrencilerine yönelik düzenlenen “TUBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri

Rahmi Pekar’dan ASKİ’nin Emekçi Kadınlarına Kutlama

rahmi-pekardan-askinin-emekci-kadinlarina-kutlama Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Rahmi Pekar, dünyanın her yerinde 8 Mart tarihinde kutlanmakta olan ‘’Dünya Emekçi Kadınlar Günü’’ münasebetiyle

Rahmi Pekar Yeşilay Haftasını Kutladı

rahmi-pekar-yesilay-haftasini-kutladi Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Rahmi Pekar, Mart ayının ilk haftasında kutlanılan Yeşilay Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sözlü yargıyı etkilemek için Belediye Personeli ile miting yaptı

sozlu-yargiyi-etkilemek-icin-belediye-personeli-ile-miting-yapti Hakkında yurt dışına çıkma yasağı konan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, çoğunluğunu belediye personelinin oluşturduğu toplulukla adeta yargıyı baskı altına alıp etkilemeye

Sözlü'ye muhtarlık cevabı

sozluye-muhtarlik-cevabi Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis 1. Başkanvekili MHP’li Salih Gökçe, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün kendisine yönelik kullandığı ifadelere cevap verdi.

Hüseyin Sözlü MHP Genel Başkan Adayı mı?

huseyin-sozlu-mhp-genel-baskan-adayi-mi-- Milliyetçi Hareket Partisi'de olağanüstü kongre yapılacak mı yapılmayacak mı tartışmaları devam ederken yeni isimlerin sahaya çıkacağı iddia ediliyor.

Adana'da FETÖ operasyonunda Ferat Yüksel yakalandı

adanada-feto-operasyonunda-ferat-yuksel-yakalandi Adana merkezli olmak üzere İstanbul, Ankara ve Antalya’da paralel yapıya yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda 27 kişi gözaltına alındı. Yapılan Operasyonun detayları da ortaya çıkmaya başladı.

Liseli gençler, engelli bireylerle iletişim kurmayı öğreniyor

liseli-gencler-engelli-bireylerle-iletisim-kurmayi-ogreniyor Adana Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi Engelli Meclisi, lise çağındaki öğrencilerin engelli bireylere karşı duyarlılık kazanarak, olumlu iletişim kurabilmeleri amacıyla “Engelli Bireylerle

Ramazanoğlu Konağı’nda resital rüzgarı esmeye devam ediyor

ramazanoglu-konaginda-resital-ruzgari-esmeye-devam-ediyor Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından restore ettirilen Ramazanoğlu Konağı, resitallere ev sahipliği yapıyor

Belediye şoförlerine engellilerle ilgili farkındalık eğitimi

belediye-soforlerine-engellilerle-ilgili-farkindalik-egitimi Adana Büyükşehir Belediyesi’nce verilen toplu taşıma hizmetinden yararlanan engelli vatandaşlarımızla ilgili, şoförlere yönelik; bilinçi yaklaşım ve sağlıklı farkındalık konularında eğitim verildi.

Yumurtalık İlçesine yeni su hattı

yumurtalik-ilcesine-yeni-su-hatti- Yıllarca su sıkıntısı çeken Adana’nın Yumurtalık İlçesi, bu dönem ASKİ’nin yaptığı 11 kilometre uzunluğundaki yeni su hattı sayesinde su sorunundan kurtuldu.

Kazazedenin yardımına Başkan Sözlü yetişti

kazazedenin-yardimina-baskan-sozlu-yetisti Kızıldağ dönüşü taziyeye giderken trafik kazasında araçta sıkışan bir sürücünün kurtarılması için CANKUR’a talimat veren Başkan Hüseyin Sözlü, ekip gelene kadar yaralının bilincini açık

Adana’ya yeşil bina

adanaya-yesil-bina Büyükşehir çevreyle dost, doğayla barışık Adana için çalışıyor

Dünya Yaşlılar Günü’nde Büyükşehir’den iki müjde

dunya-yaslilar-gununde-buyuksehirden-iki-mujde- Büyükşehir Belediyesi, yaşlılar için gündüz bakımevi, şiddet gören kadın ve çocuklar için de aile danışmanlığı merkezi kuruyor.

Yeşil alan işgali girişimine, Hüseyin Sözlü engeli

yesil-alan-isgali-girisimine-huseyin-sozlu-engeli Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yeşil alanları koruma kararlılığından taviz vermiyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ