• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
adanaisi

ABDULLAH ÇALIŞKAN HABERLERİ

Hüseyin Sözlü Oyunu Kullandı

huseyin-sozlu-oyunu-kullandi MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, oyunu Ceyhan’da kullandı, seçimin hayırlara vesile olması niyazında bulundu.

MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu Oyunu Kullandı

mhp-adana-il-baskani-izgioglu-oyunu-kullandi MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu, eşi Zeynep Hanım, kızı Asena ve oğlu Teoman’la birlikte aynı sandıkta oy kullandı. İzgioğlu, seçimin hayırlara vesile olmasını diledi.

Sözlü’nün çığır açacak projesi bütün Türkiye’ye örnek olacak

sozlunun-cigir-acacak-projesi-butun-turkiyeye-ornek-olacak MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, seçime bir gün kala Adana’da ve bütün Türkiye’de çığır açacak projeyi açıkladı. Tamamen çevreci olan projeyle, kırsal kesimde mutfak

MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu, seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi

mhp-adana-il-baskani-izgioglu-secimlerin-hayirlara-vesile-olmasini-diledi Milliyetçi hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzioğlu, yerel seçimlerin, Türkiye için, Türk milleti için hayırlara vesile olmasını diledi.

Çalışkan Seyhan'ın logosunu değiştireceğim

caliskan-seyhanin-logosunu-degistirecegim Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, hemşehrilerinin yoğun ilgisi ile 31 Mart sabahı hizmet yürüyüşünü başlatacaklarını söyledi. Kendisi ve çalışma

Durak’tan Çalışkan ve Akbaş’a destek

duraktan-caliskan-ve-akbasa-destek- Geçici olarak görevden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan’ın elini kaldırdı ve destek verdi.

Sözlü, CNN Türk'te canlı yayında konuştu.

sozlu-cnn-turkte-canli-yayinda-konustu- Adanalılara TOKİ’den daha ucuz ve daha kaliteli konut üreteceklerini söyleyen Sözlü, daha az maliyetli hafif raylı sistemle 1 milyon vatandaşı taşıyacaklarını söyledi.

Çalışkan: Sosyal belediyecilik geliyor

caliskan-sosyal-belediyecilik-geliyor Sosyal projelerle ve “İnsana Saygı” parolasıyla hareket eden Çalışkan, Seyhan kart, Çorba durakları, Engelsiz Seyhan bilgi Bankasıyla halkın her kesimine, hizmeti adil ve eşit götüreceklerini söyledi.

O tişört Sözlü’ye hediye edildi

o-tisort-sozluye-hediye-edildi Dünya Profesyonel Orta Boks Liginde Tekirdağ’da yapılan müsabakada "Bu ülke Tayyibin değil Atatürk'ündür" yazılı tişörtle ringe çıkan boksörler, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen MHP Adana

Başkan Sözlü çok mutlu!

baskan-sozlu-cok-mutlu MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Volkan Konak’la proje tanıtım toplantısına ve Genel Başkan Bahçeli’nin katılımı ile 7 ayrı yerde yapılan

Çalışkan’dan Tarihi Adana Projesi

caliskandan-tarihi-adana-projesi Adana’nın makûs talihini değiştirmekte kararlı olan Çalışkan Tarihi Adana Projesiyle Seyhan’ın tarihi zenginliklerini ortaya çıkaracaklarını söyledi.

BAHÇELİ: DURAK ADALETSİZLİĞE KURBAN GİTTİ

bahceli-durak-adaletsizlige-kurban-gitti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Aytaç Durak'ın iftiraya uğradığını belirtip ‘Durak adaletsizliğin kurbanı olmuştur' dedi.

Abdullah Çalışkan “Gençlerimizi iş sahibi yapacağız”

abdullah-caliskan-genclerimizi-is-sahibi-yapacagiz Esnaf gezisi ve Mahalle toplantıları yapan Çalışkan, Seyhan Sanayi ve Ticaret Merkezi, Seyhan İş ve Meslek edindirme Merkezi ve Seyhan kadın Merkezi projelerini anlattı.

Çalışkan’dan 4 bölgede kentsel dönüşüm projeleri

caliskandan-4-bolgede-kentsel-donusum-projeleri Yeşilevler’de düzenlenen mitinge katılan Sözlü ve Çalışkan, sandıkta iktidara ders verilmesi çağrısında bulundular.

Adana Hüseyin’le “Söz’lendi!

adana-huseyinle--sozlendi Ülkenin içinde bulunduğu hazin duruma işaret eden Sözlü “Koltukları değil gönülleri fethetmeye ve ülkemizin geleceğini karartanlara dur demeye geliyoruz. Sizler de, bu ülkenin evlatları şehit olup

Çalışkan’dan Belediye işçilerine müjde

caliskandan-belediye-iscilerine-mujde Akdeniz Televizyonu Canlı yayınına katılan Çalışkan, Seyhan Belediyesi’nde çalışan kadrolu ve taşeron işçilerin ücretlerinde iyileştirme yapacaklarını söyledi

MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı "Bu zulme kim dur diyecek?"

mhp-seyhan-ilce-baskani-yusuf-kanli-bu-zulme-kim-dur-diyecek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı, yasak olan yerlere afiş, flama, bayrak asan, hatta komple bina giydiren siyasi iktidar partisinin yasa tanımaz tutumunun zulme dönüştüğünü

Hüseyin Sözlü’den Nevruz Bayramı mesajı

huseyin-sozluden-nevruz-bayrami-mesaji Nevruz Bayramı’nın yeni bir milli uyanış, yeni bir milli şahlanış için yeni bir vesile olmasını diliyorum.

Hüseyin Sözlü, sivil toplum örgütlerinin “katılımcılık beyannamesi”ni imzaladı.

huseyin-sozlu-sivil-toplum-orgutlerinin-katilimcilik-beyannamesini-imzaladi 142 STÖ’yü temsilen kendisini ziyarette gelenleri ağırlayan Sözlü, ”Katılımcı belediyecilik zaten benim seçim beyannamemde vardır. Ben beyannameyi imzalamakta hiçbir mahzur görmüyorum. Bizim kırmızı

Abdullah Çalışkan’a esnaftan büyük ilgi

abdullah-caliskana-esnaftan-buyuk-ilgi Sıkmadık el gitmedik semt bırakmayan Çalışkan’ın gittiği ev toplantıları sokaklara taşıyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ