• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL

ADANA İL BAŞKANI HABERLERİ

Fikret Yeni: Hayırlara Vesile Olsun

fikret-yeni-hayirlara-vesile-olsun AK Parti Adana İl Başkanı Av. Fikret Yeni, oyunu Adana Genç İşadamları Derneği Ortaokulu’nda kullandı.. Başkan Yeni, seçimlerin ülkemize ve Adana’ya hayırlar getirmesini diledi..

Adana Şehir Hastanesi ev sahipliği yaptı

adana-sehir-hastanesi-ev-sahipligi-yapti “Mini Gastrik Bypass Bronz Sertifikasyon” kursu tamamlandı

Sarıçam Belediye Başkanı oyunu muhtarlıkta kullandı

saricam-belediye-baskani-oyunu-muhtarlikta-kullandi Uludağ “ Ülkemiz için hayırlara vesile olsun.”

Avcı : Ülkemize milletimize hayırlara vesile olsun

avci--ulkemize-milletimize-hayirlara-vesile-olsun MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Eşi Belgin Avcı ile birlikte Seyhan ilçesinde bulunan Kasım Sacide Ener Ortaokulu’nda oy kullandı.

Avcı: MHP Türk-İslam Dünyasının umudu

avci-mhp-turk-islam-dunyasinin-umudu MHP, milletvekili adaylarını Ankara'da düzenlenen görkemli bir törenle tanıttı. MHP'nin Adana Milletvekili Adayları törende büyük alkış aldı.

Futbol Turnuvası’nda İl Başkanlığı Şampiyon

futbol-turnuvasinda-il-baskanligi-sampiyon AK Parti Adana İl Başkanlığı tarafından bu yıl birincisi düzenlenen teşkilatlar arası futbol turnuvasında İl Başkanlığı şampiyon oldu.

Başkan Fikret Yeni: “Boşuna Kriz Beklemeyin”

baskan-fikret-yeni-bosuna-kriz-beklemeyin AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, AK Parti’nin kongreye gitmesinden dolayı kriz beklentisi içerisine girenlerin, beklentilerinin boşa çıkacağını söyledi.

Fikret Yeni'den Ceyhan'a Organize Sanayi müjdesi

fikret-yeniden-ceyhana-organize-sanayi-mujdesi AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Ceyhan'a Organize Sanayi Bölgesi yapılacağını duyurdu. Yeni, 'Bu haftanın ilk müjdesini sizlerle paylaşmanın

Devlet Bahçeli Adana’ya geliyor

devlet-bahceli-adanaya-geliyor- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Mart Çarşamba günü memleketi Adana’da, Türkiye’nin en uzun köprülerinden biri konumuna erişecek köprünün temelini atacak. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş,

AK Parti’den Yaşlılara Kahvaltı

ak-partiden-yaslilara-kahvalti Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çukurova İlçe Teşkilatı, Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlılara kahvaltı verdi.

Başkan Fikret Yeni: Şehitlerimizin emanetini ebediyen koruyacağız

baskan-fikret-yeni-sehitlerimizin-emanetini-ebediyen-koruyacagiz AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “Şehitlerimizin aziz emanetini ebediyen koruyacağız” dedi.

KOZAN’DA İMARA AÇILAN BÖLGELERE YENİ YOLLAR AÇILIYOR

kozanda-imara-acilan-bolgelere-yeni-yollar-aciliyor Kozan Belediyesi ilçe merkezinde sürdürdüğü asfalt ve parke çalışmalarının yanı sıra, imara açılan mahallelerdeki yeni yolları ulaşıma açıyor.

Pekar, Öğrencilerin ‘’Su’’ Temalı Çalışmalarını İnceledi

pekar-ogrencilerin-su-temali-calismalarini-inceledi Seyhan İşitme Engelliler İlköğretim Okulu ile Bahçeşehir Koleji ortaokul öğrencileri ortak bir çalışmaya imza attı. ‘’Su’’ temalı resim, maket vb. sanatsal çalışmalar yapan minik öğrenciler,

Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik: Yeşili Görmek İçin Karadeniz’e Gitmeye Gerek Yok

aladag-belediye-baskani-mustafa-akgedik-yesili-gormek-icin-karadenize-gitmeye-gerek-yok Aladağ’ın yüzde 76’sının ormanlık alan olduğunu, Adana’ya 100 kilometre uzaklıkta ve 1-1.5 saatte gelinen bir nokta olduğunu söyleyen Başkan Akgedik, “Bol yağış alan Aladağ, Torosların arasında

BAŞKAN ÇELİKCAN: BALIK TUTMAYI ÖĞRETİYORUZ

baskan-celikcan-balik-tutmayi-ogretiyoruz Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Kazım Karabekir Mahallesi'nde, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde yapılan ,el sanatları satış büfelerini Kültür Evlerinde kadınların ürettiği el emeği

Başkan Fikret Yeni: MHP İl Başkanı Hep Ezbere Konuşuyor

-baskan-fikret-yeni-mhp-il-baskani-hep-ezbere-konusuyor AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ın açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını belirterek “MHP İl Başkanı hep ezbere konuşuyor” dedi.

Necdet ÜNÜVAR'dan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

necdet-unuvardan-14-mart-tip-bayrami-mesaji Sağlık hizmetleri dünyada her insanın her an ihtiyaç duyabileceği, ihtiyaç duyduğunda en mükemmelini arzuladığı önemli hizmetlerdendir.

Adana projelerine 7 milyar lira

adana-projelerine-7-milyar-lira Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Adana’nın vizyon projeleri için 7 milyar lira bütçe ayrıldığını açıkladı.

KOZAN BELEDİYESİNDEN 8 MART ETKİNLİKLERİ

kozan-belediyesinden-8-mart-etkinlikleri Kozan Belediyesi Dünya Kadınlar Gününü köylerde kutladı.

Engellilere Yönelik Bu Projeler Alkışlanır

engellilere-yonelik-bu-projeler-alkislanir Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, engelli bireylerin meslek edinmeleri ve istihdamlarının sağlanması amacıyla, İŞKUR'un destekleriyle "Mutfağın Yeni Kahramanları", "El Emeğim Nakış" ve